FİRMALARIMIZ


Aydos Et, ana faaliyeti et üretiminin dışında, başka firma adları altında ilişkili sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Aydos Et firması her yıl kurban satışı ve kesimi hizmetini kurbanci.com adı altında yapmaktadır. Ayrıca kasap işletmeciliği sektöründe Taş Kasap adı altında Sefaköy ve Bayrampaşa’ da bulunan 2 şubesiyle hizmet vermektedir.


TAŞ KASAP

Taş Kasap marketlerin yaygınlaşmasıyla unutulmaya yüz tutmuş, alışveriş geleneğimizin bir parçası olan kasap kültürünü yaşatmak amacıyla, Aydos Et’ in butik ve kaliteli hizmet anlayışı ile 2012 yılında kurulmuştur. Taş Kasap, müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı yakın ilişki kuran, kasaplarda özlenen çağımızın hijyen, sunum ve kalite anlayışına sahip, yasal mevzuatların oluşturduğu standartların üzerinde bir marka olmayı hedeflemektedir. Taş Kasap markası şuan, Sefaköy, Bayrampaşa ve Kocamustafapaşa şubeleriyle hizmet vermektedir.

www.taskasap.com.trKURBANCI

Kurbanci, şehir yaşamının getirdiği zorluklardan dolayı kurban ibadetini yerine getirmekte sıkıntı yaşayan kişilere ve vakıflara hizmet vermek amacıyla bir Aydos Et girişimi olarak 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurbanci, müşteriler kurban bayramı döneminde şubelerden ve internet sitesi üzerinden hizmet alabilecekleri bir platformdur. Tüketici sağlığı, hijyen ve güvenilirlik gibi prensipleri ön olanda tutmakta ve kesim hayvanlarının sağlık ve hijyen unsurlarını titizlikle kontrol etmektedir. Veteriner hekim kontrolleri hem canlı hem de kesim aşamasında itina ile yapılmaktadır.

İstanbul genelinde kurban bayramı döneminde 20’ nin üzerinde şubesiyle ve sürekli olarak internet sitesinden hizmet vermektedir.

www.kurbanci.com.tr
Desing By Webkravat
Copyright 2015 aydoset.com
Bizi Takip Edin